Monter / pracownik produkcji / okolice Brna

Numer referencyjny: /4
Data utworzenia: 08 września 2020
Województwo: Zagranica
Ilość wakatów: 20
Termin składania: 31 grudnia 2021
Miejsce pracy: Kurim
Branża: pracownik produkcji

Zakres obowiązków

praca przy montażu podzespołów elektrycznych;
praca przy montażu podzespołów elektronicznych (kondensatory, rezystory, łączniki);

Wymagania podstawowe

Brak przeciwwskazań do pracy
Dojazd do Czech we własnym zakresie

Oferujemy

Czeska umowa o pracę.
Darmowe zakwaterowanie.
Możliwość stabilnego, długoterminowego zatrudnienia.
Całkowity zwrot kosztów dojazdu do Czech, po przepracowaniu pełnego miesiąca.
Zwrot kosztów dojazdu do pracy.
Zarobki: od 3 000zł (netto/ w przeliczeniu na złotówki) za 165 godzin (15 dni pracujących).
Możliwość nadgodzin (dodatkowo lepiej płatnych).
Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
Dodatki zmianowe, dodatki za obecność w pracy, urlop (20 dni), możliwość pracy w nadgodzinach.
Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy.

Dane osobowe i informacje kontaktowe

Adres zamieszkania

Znajomość języków

Dodatkowe informacje

Osoba towarzysząca

Prywatny transport

Dane adresowe

Broniewskiego 1B,
58-309 Wałbrzych
(dzielnica Piaskowa Góra)

+48 796 662 292
+48 570 935 868

Godziny pracy

pn-pt: 9:00-17:00

sb-nd: nieczynne

Szybki kontakt

Akceptuję